Vasks ūsām ( Moustache wax – medium hard hold )

 6.24 bez PVN

Ir noliktavā

Kategorija:

Apraksts

LV: 

Ja esi nolēmis atlaist ūsas, tad pamanīsi, ka to audzēšana prasa pacietību. Lai tik elementāras lietas kā ēšana nesagādātu ūsu pilnas problēmas, tās nepieciešams zolīdi ieveidot. Silmachy remedies vasks ūsām ir stingras izturības, vairāk piemērots vidēju līdz garu ūsu veidošanai. Vasks ūsām ir pašu rokām gatavots no dabīgiem augu vaskiem un bišu vaska, kā arī organiskajām augu eļļām. Tam piemīt viegli medaina citrusu smarža.

Kā lietot vasku ūsām?

Silmachy remedies izgatavotais vasks ūsām ir cietas konsistences un stingras izturības. Lai to izdabūtu ārā no iepakojuma, nepieciešams vasku kārtīgi sasildīt (te talkā var ņemt matu fēnu) vai arī izkasīt to plānā kārtā no trauciņa ar nagiem (jāievēro, ka vasks jāuzkasa UZ naga, nevis ZEM tā). Ir nepieciešams pavisam neliels daudzums vaska. Kad tas ir izdabūts ārā no trauciņa, to kārtīgi sasilda pirkstu galos, līdz tas ir vienmērīgi izkusis. Tad ar pirkstu galiem vasku ieklāj ūsās augšanas virzienā – no saknēm līdz galiem, ieveidojot ūsu galus pēc savas vēlmes.

ENG: 

Every men’s moustache requires care and patience. Silmachy remedies moustache wax is made for those, who enjoy their daily moustache grooming. It’s made from rich-in-vitamins Cannabis oil, moisturizing Shea butter and the medium hard hold is provided by natural Candelila wax and Beeswax. No added artifical chemicals, to give your moustache only the best care.

How to use a moustache wax?

Take just a small dosage of wax on your fingernail, rub the wax between your fingers to warm up the wax. Then start to apply it from the center of your mustache to the edges. If you want a more natural look, simply work a moderate amount of wax into your mustache and don’t twist the ends. You can also use a mustache comb to work it in. If you want a handlebar look, you’ll need to apply more product and twist the edge hairs into a point.

Ingredients: Euphorbia cerifera wax, Beeswax, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Cannabis sativa oil, a-Tocopherol (E vitamin). Citrus paradisi essential oil. 

Additional information

Svars

10g, 30g