Balzamu komplekts

 8.76 bez PVN

Kategorija:

Apraksts

* Balzams rokām

* Balzams lūpām

Balzams rokām ir lieliski piemērots sausu, sasprēgājušu un raupju roku kopšanai. Tā sastāvs ir bagātīgs ar eļļām, sviestiem un vaskiem, kas satur E, C, A un B grupas vitamīnus, kā arī daudzus mikroelementus, kas palīdz roku ādai atgūt dabisko mitruma daudzumu. Tāpat tas nesatur ūdeni, tādējādi balzamu var lietot tieši pirms došanās ārā aukstumā. Silmachy remedies balzamam piemīt patīkama, saldena smiltsērkšķu un citrusu smarža, un tas ir īpaši piemērots sausu un jutīgu rokas ādu īpašniekiem, jo nesatur agresīvas ķīmiskas, kairinošas vielas.

Sastāvs : Saldo mandeļu kauliņu eļļa, avokado eļļa, smiltsērkšķu eļļa, šī sviests, kakao sviests, glicerīns, lanolīns, bišu vasks, E vitamīns, bisabolols, cetearilspirts, isopropilmiristāts, greipfrūtu ēteriskā eļļa.

Balzams lūpām ar sastāvā esošo bišu vasku veido uz lūpām aizsargkārtu, neļaujot laikapstākļiem būt par noteicējiem Tavā ikdienā. Šī sviests un saldo mandeļu eļļa lūpas mitrinās, savukārt, persiku kauliņu eļļa un E vitamīns pabaros lūpas ar vitamīniem un antioksidantiem. Silmaču balzams lūpām nesatur krāsvielas, mākslīgas smaržvielas, kā arī – tam nepiemīt sieviešu lūpu balzamiem raksturīgais spīdums. Visas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes, palīdzot lūpām atgūt mitrumu un tekstūru ar dabas sniegtajiem līdzekļiem.

Sastāvs: Bišu vasks, šī sviests, kakao sviests, saldo mandeļu eļļa, persiku kauliņu eļļa, E vitamīns.