Par Mums

LV :

Silmachy remedies uzņēmums ir radies Baldonē, mežu un pļavu ieskautajās “Silmaču” mājās. Zīmola radītāji ir Marta Šulce – diplomēta un sertificēta farmaceite, Silmachy remedies produkcijas veidotāja un izgatavotāja, un Ingus Šulcs – vīrišķā tēla, bārdas un ūsu pazinējs un entuziasts, produkcijas iedvesmotājs.

Ideja par ūsu un bārdas kopšanas līdzekļu ražošanu radās nepilnus četrus gadus atpakaļ, kad sapratām, ka Latvijā ražota produkcija šādam mērķim nav pieejama, tādēļ gribējām sniegt iespēju vīriešiem iegādāties Latvijā ražotu dabīgu produkciju sava tēla kopšanai. Uzskatām, ka bārda un ūsas ir vīrieša rota, ar kuras palīdzību katram vīrietim ir iespējams veidot un izcelt savu personīgo ampluā. Tāpat bārdas un ūsu audzēšana un kopšana prasa pacietību un rūpību, un tās, mūsuprāt, ir ļoti vīrišķīgas īpašības.

Mēs piedāvājam pašu rokām gatavotu produkciju, kas ir dabīga, bez pievienotiem agresīviem ķīmiskiem konservantiem, stabilizatoriem un biezinātājiem. Gatavošanā izmantojam Soil Association sertificētas un atzītas izejvielas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *